Контакти видання

Незалежне інтернет-видання «Бабусин сад» працює для тих хто любить працювати на землі. Ми публікуємо матеріали про досвід у вирощуванні будь яких культур. Для кожного хто має такий досвід та хоче поділитися своїми знаннями та досягненнями ми відкриті при будь-якій погоді, та з радістю опублікуємо ваш матеріал, який ви можете надіслати за контактами вказаними нижче.

Email: contact@babushkinsad.kiev.ua

З варіантами розміщення реклами на сторінках видання «Бабусин сад» та вартістю можна ознаймитись на сторінці Реклама.

3 thoughts on “Контакти видання

  1. Ігор says:

    Прошу допомогти придбати насіння огірдині, дині «цукерка» та інших екзотичних рослин.

  2. Аліна says:

    Допоможіть, будь ласка, вивести шкідника з городу. Не знаю його назви. Він має плетюче стебло, липке листя, корінь бульба, рослина схожа на огірки. Не можемо побороти його. Обплітає всі рослини, кущі.

  3. Oksana says:

    потрібна допомога у такій ситуації. 20-річний горіх росте біля вкопаної в землю бочки з-під бензовоза (призначення: опалення, коли ще не було газу). Бочка велика, ніхто не викопував, горіх розрісся і відповідно похилився, бо, мабуть, з боку, де є бочка, не має опори, тому коріння пішло в іншу сторону. Витягнути бочку – цілий клопіт, бо над нею ще яблунька (чому так посадили батьки, відповіді нема). Що робити з горіхом, який, мабуть, буде ще й далі більше хилитися? Help!

Leave a Reply