Які сорта картоплі краще вирощувати в Україні?

В этой теме 8 ответов, 7 участников, последнее обновление  sergaletka 3 мес., 2 нед. назад.

Просмотр 9 сообщений - с 1 по 9 (из 9 всего)
 • Автор
  Сообщения
 • #2031


  Teren
  Участник

  Добрий день. Хотілося б почути відгуки досвідчених людей про сорти картоплі. Я живу в Україні, а картоплю, як відомо, тут люблять практично всі, а ще сало і горілку . Дуже важливі смакові якості, та як зберігається і чи сильно ушкоджується хворобами та шкідниками. Всім буду вдячний за власний досвід вирощування конкретних сортів картоплі.

 • #2269

  Buka
  Buka
  Участник

  Я би порадила Вам сорт «ТІМО». Фінській сорт, врожайність відмінна, смакові якості вразять навіть скептиків. Цей сорт ранній, торік посадили його вперше, отримали гарний врожай.

 • #2271

  Huliganka
  Huliganka
  Участник

  Я саджу тільки Ред Скарлет, Романо і Латона, все інше не пішло. А у Тімо лежкість погана і врожай за рахунок своєї скоростиглості теж не дуже.

 • #2786


  gaLina
  Участник

  Сорт картоплі Carrera (Каррера). Виробник та оригінатор виду — загальновідома в Україні нідерландська компанія HZPC. Каррера — дуже ранній вид столового призначення. Короткий термін вегетації і здатність швидко проростати після обробки зібраних молоденьких бульб каталізаторами дозволяють отримувати два врожаї за сезон. Врожайність стабільно найвища в різні за атмосферним умовам роки (до 600 кг з сотки буває навіть більше), товарність — 90-95%, проста бульба — 110-230 грам. Бульби мають низьку поживність (вміст крохмалю — 9,8-12, 6%), хоча смакові властивості добрі (4,7 бали за п’ятибальною шкалою). Дані характеристики бульб можна порадити особам, схильним до повноти. Морфологічні симптоми рослини не розрізняються унікальністю: обсяг кущика — від невисокого до середнього. Бульби округлої, трохи витягнутої форми, високотоварні, очки маленькі, рівномірно розподілені. Шкірка гладенька, жовтувата. М’якуш світло-кремовий, під час варіння не темніє. Вид володіє непоганою стійкістю до захворювань і шкідників: вищу — до фітофторозу, середню — до парші звичайної, картопляної нематоди і гниття бульб, непогану — до альтернаріозу і ризоктонії. Лежкість для ранньостиглого виду досить висока (97%).

 • #3103


  Valentine
  Участник

  Де взяти всі ці перераховані сорти. На базарі у нас купувати трохи боюсь — підсунуть не зовсім те, що я хочу, а по пошті хіба хто вишле пару кілограм?

 • #3206

  Бабушкин сад
  Бабушкин сад
  Хранитель

  Також шукаю сорт Каррера якщо хтось з приватних проадє — купила би пару кілограмів на розведення.

 • #5332


  sergaletka
  Участник

  Кого ще цікавить Каррера? Є можливість придбати в польського фермера від 25 кг мішок.

  Вложения:
  You must be logged in to view attached files.
 • #5334

  Бабушкин сад
  Бабушкин сад
  Хранитель

  А можно скооперіруватися, бо мені 25 кг забагато. І яка ціна?

 • #5335


  sergaletka
  Участник

  Ціна: 25кг(1 мішок)-375грн якщо 2 та більше мішки по 300грн/1міш. Є ще по 50кг-550грн.

Просмотр 9 сообщений - с 1 по 9 (из 9 всего)

Для ответа в этой теме необходимо авторизоваться.