Вибір сітки для кліток курника

В этой теме 1 ответ, 2 участника, последнее обновление  ArturUkr 1 год, 1 месяц назад.

Просмотр 2 сообщений - с 1 по 2 (из 2 всего)
 • Автор
  Сообщения
 • #3301


  tatalex
  Участник

  ПП «Метизи» постачає зварену, оцинковану сітку для потреб тваринництва та птахівництва metizy-94.com.ua/home/svarnaya.html. Особливості цієї сітки підвищена стійкість до процесів корозії, внаслідок використання при її виробництві технології гарячого цинкування та підвищеної щільності цинкового покриття до 130 г/м2 .
  Наша сітка вигідно відрізняється від більшості сіток, що реалізуються на теренах України. Адже в Україні цинковану зварну сітку виробляють шляхом її зварювання з оцинкованого дроту. Для чого електродами дріт нагрівають до температури плавлення сталі – 1300 градусів. А як відомо, вже при температурі в 907 градусів цинк починає випаровуватися, цинкове покриття стає значно тоншим. В подальшому в місцях зварювання зварна сітка почне іржавіти.
  Ми пропонуємо для використання в тваринництві та птахівництві сітку спочатку зварену, а вже потім цинковану методом гарячого цинкування, що надає їй відмінні якісні характеристики, надійність, довговічність та економічність в наслідок підвищеного захисту від корозії.
  Контактні телефони ПП «Метизи-94»: (061) 2120639, (067) 2091914.

  Вложения:
  You must be logged in to view attached files.
 • #4179


  ArturUkr
  Участник

  А відправляєте поштою по Україні свою сітку?

Просмотр 2 сообщений - с 1 по 2 (из 2 всего)

Для ответа в этой теме необходимо авторизоваться.