Сухе лікувальне голодування – реальний досвід

В этой теме 5 ответов, 6 участников, последнее обновление  Valentine 1 год, 1 месяц назад.

Просмотр 6 сообщений - с 1 по 6 (из 6 всего)
  • Автор

Бабушкин сад
    Бабушкин сад
    Хранитель

Випадково натрапив в Інтернеті на книгу російського лікаря Ігоря Філонова, який присвятив практично все своє життя дослідженням лікувального ефекту від сухого голодування. В книзі автор розповідає про міфи та реальну користь від голодування без води, хоча є у нього методики оздоровчого голодування та з метою схуднення з вживанням води, та, навіть, деякої їжі. Хочу сказати, що досить цікаво автор описує свої погляди на ефект від голодування, і я загорівся спробувати перевірити його поради на собі. З результатами своїх спроб буду ділитись на сторінках форуму. Може хто з дописувачів має реальний досвід голодування – буду радий почути.

Huliganka
    Huliganka
    Участник

Пробовала не раз, но максимум выдерживала полдня — шибко кушать хочется…

Antoninka
    Antoninka
    Участник

Ніколи більше двух днів не виходило.

marka1
    Участник

шо є то є!!!

Refatka
    Refatka
    Участник

Взагалі наш народ надто мало приділяє уваги свому здоров’ї, аж пока як кажуть півень не клюне. Але ж попередити завжди набагато легше, аніж потім лікувати. І не важливо чи голодувати, чи їсти але варто в першу чергу вести здоровий спосіб життя.

Valentine
    Участник

Праця на городі дозволяє підтримувати вагу у межах норми і здоров’я, так що не лінуйтесь і не треба буде голодати. А в кого немає города — можу на свій запросити 🙂

Просмотр 6 сообщений - с 1 по 6 (из 6 всего)

Для ответа в этой теме необходимо авторизоваться.