Опале листя

В этой теме 3 ответа, 4 участника, последнее обновление Boris Boris 1 год, 1 месяц назад.

Просмотр 4 сообщений - с 1 по 4 (из 4 всего)
  • Автор

Vitaliy
    Vitaliy
    Участник

Цього року була можливість достати багато опалого листя — але читав що воно підкислює грунт. Я все що наносив — мішків з 20, склав на купу — думаю хай перегниває, чи краще було розкидати рівномірно по городі. Хто як поступає з опалим листям. Тільки не хочу палити, так як палять сусіди — дихати нічим.

Бабушкин сад
    Бабушкин сад
    Хранитель

Я би порадив так і залишити в купі — так воно швидше буде перегнивати, а для того щоб грунт не став кислим — внесіть вапно прямо в купу, або розкидайте навесні разом з перепрівшим листям.

Tata
    Участник

Гадаю що гарним буде результат в обох випадках. Але варто враховувати, що опале листя підкислює грунт, тобто або розкидати вапно по ділянці, але варто враховувати також і то, що різні рослини по різному реагують на кислотність грунту. Тобто варто враховувати цей фактор. Якщо у вас грунт щолочний то буде лише користь, якщо кислий то можна ще більше нашкодити, або обов’язкове вапнування, і краще восени, а не весною це робити.

Boris
    Boris
    Участник

Я листя складаю на купу, пересипаючи шаром землі, та додаю також трохи вапна

Просмотр 4 сообщений - с 1 по 4 (из 4 всего)

Для ответа в этой теме необходимо авторизоваться.