Мінеральні добрива від компанії «Макош»


Мінеральні добрива є найбільш популярним джерелом поживних речовин, для рослин і грунту. Однією з найбільших переваг повного і збалансованого підживлення сільськогосподарських культур, крім збільшення врожайності і підвищення потенціалу фермерського прибутку, є його вплив на органічну структуру грунту. Якщо ви зацікавлені в покупці мінеральних добрив, рекомендуємо відвідати компанію «Макош», яка спеціалізується на продажу мікродобрив та мінеральних добрив. На сайті makosh-group.com.ua представлені польські добрива від найбільш відомих виробників Європи. Мінеральні добрива використовуються: для зернових, овочевих, плодово ягідних культур.

У чому переваги мінеральних добрив?

1. Органічні добрива зазвичай включають рослинні залишки або гній худоби. Кількість поживних речовин, які вони доставляють на кілограм в грунт, ніколи не може бути точно визначеною. Органічне землеробство менш ефективно і дає більш низький урожай, ніж землеробство з застосуванням мінеральних добрив. Це почасти тому, що мінеральні добрива доставляють набагато більше необхідних поживних речовин на одиницю, ніж органічні речовини. Мінеральні добрива часто містять три макроелементи: азот, фосфор і калій.

2. Мінеральні добрива не тільки покращують стан ґрунту, а й підвищують врожайність і здоров’я рослин.

3. Мінеральні добрива, як правило, економічно ефективні, але вимагають попередніх інвестицій. В ідеалі, мінеральні добрива слід використовувати разом з органічними добривами, які покращують структуру ґрунту і здатність утримувати вологу в ґрунті.


Переваги покупки добрив в компанії «Макош»:

  • Великий асортимент добрив;
  • Виробництво, продаж і транспортування добрив строго регламентовані;
  • Гарантія якості від виробника;
  • Доступна ціна;
  • Доставка по всій країні.

Будь то невеликий сад з квітами і рослинами або велика ферма з гектарами сільськогосподарських культур, компанія пропонує широкий спектр добрив, щоб допомогти різним культурам рости в різних грунтах і погодних умовах і отримати гідний урожай. Скористайтеся перевагами і оформляйте покупку вже зараз!


Інші статті по темі:

Поділитись своєю думкою

Ваша елктронна адреса не буде публікуватись. Required fields are marked *