Насіння газонних трав: як обрати


Український центр газонних трав пропонує клієнтам асортимент продукції виняткової якості, в який входять рулонні газони, насіння для галявин і добрива для них, а також техніка по догляду за ландшафтом. «Українські газони» — це європейська якість від української компанії для кожного українця!

Влаштувати газон з рулону — це швидкий спосіб, засіяти траву самостійно — довше, але економічніше. Щоб газон виріс привабливим і густим, потрібно відповідально підійти до питання вибору насіння для його засівання. Найкраще підходять для цих цілей такі трави, як костриця червона або овеча, луговий мятлик, пасовищний райграс, мітлиця. Використовувати трави можна окремо або ж змішати їх в певних кількостях (або купити суміш).
Зверніть увагу на основні рекомендації, як правильно вибирати насіння газонних трав:

  1. Для чого буде використовуватися газон? Залежно від відповіді на це питання, вам можуть знадобитися насіння, що виносять тінь або посуху, теплолюбні або стійкі до морозу.
  2. Яку вагу упаковки вибрати? У таких розрахунках враховують площу ділянки під засів. Базова посівна норма для трави — до 50г насіння на 1м кв. Але ця норма може коригуватися в залежності від пори року та ін. умов.
  3. Виробник важливий не менше, ніж склад суміші насіння. Не варто економити, купуючи упаковки без вказівки виробника. Інакше можна отримати зовсім інший газон, який ви бачите в своїх уявленнях.

Центр газонних трав «Українські газони» докладно проконсультує кожного клієнта з метою вибрати саме той продукт, який максимально задовольнить запити і забезпечить бажаний результат.
Вибираючи для співпраці компанію «Українські газони», ви отримуєте відповідального постачальника і товар / послуги найвищої якості. У списку переваг такі:

  • варіанти рішень для різних ситуацій і фінансових можливостей;
  • продукція, виготовлена ​​на основі унікальних технологій, аналогів яких в країні немає;
  • ретельний вибір кожної позиції, яка потрапляє в асортимент;
  • прийнятні ціни та знижки для постійних клієнтів;
  • доставка по столиці і області.

У своєму сегменті компанія «Українські газони» орієнтується фахівців світового рівня. Вона входить в Міжнародну асоціацію виробників готового газону. Ви зможете втілити в життя будь-який варіант ландшафту, влаштувати спортивний майданчик або сад, отримати консультацію по догляду і можливість придбати все для цього необхідне.


Поділитись своєю думкою

Ваша елктронна адреса не буде публікуватись. Required fields are marked *