Герпес на губах: народні засоби лікування застуди на губах


Поява ознак застуди на губах викликано вірусом герпесу в організмі. Характерні бульбашки в області губ можуть з’явитись в будь-яку пору року і доставити масу психологічних і фізичних незручностей. Тому буде корисним знати, чим лікувати герпес на губах за допомогою підручних, народних засобів. Для цього існує досить багато методів. Щоб позбутися від герпесу на губах, можна використовувати різні засоби – від тих що продаються в аптеці до народних, які в більшості випадків є вдома. Саме про останні ми і розповімо.

Причини виникнення герпесу на губах

Вірус герпесу, який і є причиною появи застуди на губах, не представляє небезпеки для життя людини. Однак після першого прояву симптомів вірусу не виключено їх повторна поява. Саме тому своєчасність і правильність терапії грає вирішальну роль в лікуванні застуди на губах, оскільки в іншому випадку герпес може перерости в хронічну форму і спричинити за собою розвиток інших інфекцій.

Вибираючи, як лікувати застуду на губах — традиційним або народним методом — важливо пам’ятати, що в другому випадку ви позбавитесь виключно від зовнішніх проявів проблеми, не викорінюючи її в цілому.

Щоб побороти вірус герпесу, «Бабусин сад» рекомендує звернутися до лікаря і вдатися до традиційної медикаментозної терапії. Однак якщо Вам вкрай необхідно швидко позбутися від проявів застуди на губах, для короткочасного усунення самих симптомів підійдуть і домашні засоби.


Далі ми розглянемо:

  • Чим лікувати герпес на губах — народні засоби;
  • Застереження, пов’язані з лікуванням герпесу на губах народними методами;
  • Профілактика появи герпесу на губах.

Чим лікувати герпес на губах — народні засоби

Прояв висипу герпесу починається з попередніх симптомів:

  • слабке печіння;
  • відчуття свербіння;
  • поколювання;
  • почервоніння.

До лікування варто приступити при появі вищевказаних симптомів. Нижче описано, як лікувати герпес на губах народними методами:

Використовуйте валокордин. Серцеві краплі допоможуть зняти симптоми які проявилося на губах. Для цього необхідно нанести краплі на місце появи симптомів. Для отримання ефекту нанесення варто повторювати по 4 рази в день протягом 2 днів.

Спробуйте спиртову настоянку прополісу. Нанесіть її на уражену область на 15 хвилин, а потім обробіть ділянку пом’якшувальним засобом.
Нанесіть ялицеве масло. Воно допоможе придушити запальний процес. Кожні 2 години наносите цей засіб на місце прояви герпесу. А додавання рожевого масла — хороший спосіб зняти почервоніння.

Застереження, пов’язані з лікуванням герпесу на губах народними методами

Щоб лікувати застуду на губах і не погіршити при цьому її прояви, важливо дотримуватися кількох простих, але необхідних правил:

  • перед обробкою губ необхідно ретельно вимити руки;
  • для нанесення засобів потрібно використовувати стерильну вату або марлеві серветки;
  • не варто торкатися руками губ, щоб не перенести інфекцію на інші ділянки шкіри.

Не варто лікувати застуду на губах за допомогою зубної пасти або господарського мила, оскільки ці засоби не тільки сушать шкіру, але і здатні залишити опік на чутливій шкірі губ.

Профілактика появи герпесу на губах

Щоб герпес повторно не викликав появу пухірців на губах, слід вдатися до заходів профілактики. Народні засоби в даному випадку націлені на зміцнення імунної системи. Для цього можна використовувати трав’яний відвар, який приймають протягом місяця, починаючи з моменту загострення.

Мінімізувати ризик повторної появи герпесу на губах можна, зміцнивши захисні сили організму.

Приготування: 2 столові ложки подрібненої меліси заливаємо 2 склянками окропу і пропарюють на водяній бані 20 хвилин. Охолоджений відвар приймають по 100 мл чотири рази на день.

Зняти симптоми вірусу герпесу в домашніх умовах реально, проте краще сходити до лікаря, щоб дізнатися, чим лікувати застуду на губах, викликану тим чи іншим типом вірусу герпесу.

Поділитись своєю думкою

Ваша елктронна адреса не буде публікуватись. Required fields are marked *